اخبار, اویونیک هواپیما, تعمیرونگهداری هواپیما

آغاز فروش جزوات آزمون های B1,B2

☑️ مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی مشهد برای اولین بار در مراکز آموزش هوانوردی شرق کشور با همکاری جمعی از اساتید برجسته و افراد متخصص اقدام به جمع آوری سوالات ماژول های پارت ۶۶ و بررسی شبانه روزی جهت رفع ایرادات و اصلاحات موجود در سوالات نموده است ؛ تا ثمره ی آن گنجینه ای از سوالات معتبر برای دانشجویان و علاقه مندان شرکت در آزمون های استاندارد هواپیمایی باشد .

? شما کاربران محترم میتوانید این مجموعه ارزشمند که بصورت کاملا رنگی و صحافی شده است را از طریق وبسایت  بصورت اینترنتی خریداری نموده تا در کمترین زمان ممکن در دسترس شما عزیزان قرار گیرد . شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه وبسایت این محصول را خریداری نمائید .

? برخی از نکات ویژه که مارا از سایر وبسایت ها و کانال ها متمایز میسازند عبارتند از :

✔️ کلیه سوالات ، دوره ها و کتاب های موجود مورد تایید QA دانشکده بر طبق MTOE صادره از هواپیمایی کشوری می باشد .
✔️ کابرانی که از این وبسایت خرید مینمایند میتوانند با تخفیف ویژه در دوره های حضوری که به منظور رفع مشکل و بررسی سوالات ماژول ها تحت نظر اساتید مجرب در مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی مشهد برگزار میگردد ثبت نام و شرکت نمایند .
✔️ ما همواره شمارا از زمان خرید و شرکت در کلاس های آموزشی تا پایان آزمون همراهی خواهیم نمود و مشاورین ما نمودار پیشرفت شمارا به صورت مستمر پیگیری خواهند کرد تا نقاط ضعف و قوت شمارا جهت موفقیت در آزمون مورد بررسی ، تجزیه و تحلیل قرار دهند .
✔️ بعد از ثبت نام در کلاس های آموزشی مرکز سامانه ی پشتیبانی به شما تعلق خواهد گرفت که کاربران میتوانند سوالات مربوط به هرماژول را به صورت مستقیم و آنلاین از استاد مربوطه جهت رفع ایرادات احتمالی پرسیده و در کمترین زمان ممکن پاسخ آنرا دریافت نمایند .
✔️ جهت آماده سازی فردی و ذهنی افراد در آزمون نهایی ما مرکز آزمون پیشرفته ای را ایجاد نموده ایم که کاربر میتواند آزمون های مربوط به هر ماژول را از طریق موبایل ، تبلت ، کامپیوتر ، به صورت انلاین و در هرزمان شرکت نماید .
✔️ تعرفه های دوره ها ، کتاب های آموزشی ، آزمون های آنلاین تماماً در جهت منافع کاربر بوده و صرفاً جنبه ی آموزشی و پیشرفت کاربران برای ما مورد ملاک می باشد . و همین عقیده مارا از دیگر رقبا متمایز ساخته است .
✔️ تهیه ی اپلیکیش موبایل در نسخه ی اندروید جهت دسترسی سریع و راحت کاربران به مطالب و سایت .
✔️ هر کاربر میتواند با حداق مبلغ پرداختی تا ۲ بار در هر آزمون شرکت نماید .
✔️ به همراه خرید کتاب های آموزشی و دوره های حضوری ، تخفیفات و پکیج های آزمونی ویژه ای به کاربران اهدا می گردد .
✔️ پشتیبانی ۲۴ ساعته محصولات ، دوره ها و آزمون های آنلاین تا رسیدن به مقصود نهایی کاربر افتخار ماست . و اولویت ما نیز جلب رضایت کاربران می باشد

author-avatar

درباره aeroexams.ir

-کاردان تعمیرو نگهداری هواپیما -کارشناس مهندسی هواپیما -کارشناس ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی -دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی -مدرس دانشگاه -شاغل در صنعت هوایی بعنوان مهندس هواپیما به مدت 8 سال - دارای تایپ Airbus300-600 و Airbus310-300

دیدگاهتان را بنویسید